Služby

Překlady

Každý překlad má své specifické požadavky. Ať se již jedná o povahu textu, jazykovou kombinaci nebo termín vyhotovení. Pro každý překlad pečlivě vybíráme vhodného překladatele, aby tyto požadavky splňoval. Naší snahou je spolupracovat na překladech s rodilými mluvčími cílového jazyka v maximální možné míře. Celý text...

Tlumočení

Rozumět si. To je ta nejpodstatnější věc při jednáních, konferencích a různých událostech. Jsme tu od toho, abychom Vám v každodenních i výjimečných situacích nabídli jistotu v podobě tlumočníka, který Vám pomůže překonat překážku jazykové bariéry.

Korektura textu

Službu korektury textu nabízíme pro jakýkoli jazyk. Dobře víme, jak důležitá je správná gramatika, stylistika a povaha napsaného textu. Ať již potřebujete drobné úpravy, nebo kompletní přepracování překladu, případně srovnání překladu s originálním textem, kontaktujte nás, rádi Vám nabídneme pomocnou ruku.

Přepisy textů

I přes pokročilé technologie stále nemůžeme dostatečně věřit stroji, který převádí řeč na text. Zajistíme Vám přesný přepis zvukové či video nahrávky do textové podoby. Zašlete nám soubory v jakémkoli zvukovém nebo video formátu, my zařídíme zbytek.

Ediční systém

Občas je text vložený do grafiky, někdy se setkáte s tím, že máte k dispozici dokument ve formátu, se kterým se Vám špatně pracuje. Naše znalosti a zkušenosti nám umožňují Vám pomoci při zpracování textu do takového obsahu, který Vám vyhovuje. Ať se již chystáte text překládat či ne, můžeme Vám pomoci převést originální dokument do formátu dle Vašeho výběru.

Konzultace

Pokud překladatelské nebo tlumočnické služby poptáváte poprvé, případně pokud si nejste jisti, co a jak se má vlastně překládat, nebo jednoduše potřebujete poradit, jak postupovat v případě rozsáhlejších či důležitých projektů, zdarma Vám poskytneme osobní či telefonickou konzultaci. Předložíme Vám návrhy, upřesníme postupy a doporučíme vhodné varianty řešení.

Jazyky

Přesto, že původně bylo naším cílem se soustředit pouze na překlady do českého jazyka, protože v této oblasti jsme původně byli schopni nejlépe kontrolovat výsledný text, zvyšující se poptávka po našich službách nás velice brzy „donutila“ se zaměřit stejnou měrou i na poskytování překladatelských služeb do cizích jazyků. Prostřednictvím léty prověřených kontrolních procesů jsme postupně vybudovali síť rodilých mluvčích po celém světě. Často tak překlady například do thajštiny zajišťují překladatelé, kteří žijí přímo v Thajsku, nejsou tedy konfrontováni s jiným jazykem, který by postupem času převládl nad myšlením v rodném jazyce. Níže uvádíme výčet jazyků, do kterých jsme schopni zajistit překlad:

angličtina, francouzština, maďarština, němčina, polština, ruština, slovenština... zobrazit všechny >

Naši klienti

Rychlý kontakt

E-mail: info@nvfagency.cz
Telefon: +420 773 970 779

Zásady ochrany osobních údajů

Pracovní doba

PO-PÁ 08:00-18:00 hod.